sobota, 17 září 2022 11:36

Novoměstská filharmonie nabírá muzikanty

Autor:

Novoměstská filharmonie (NoFi), mládežnický symfonický orchestr z Nového města nad Metují, který si zvolil jako své poslání šířit lásku ke klasické hudbě, nabírá hudebníky. V současné době těleso shání hráče do prvních houslí, trubek a fagotů.

 

002

 

Baví tě muzika, ale nemáš možnost zahrát si v orchestru? Pokud hudbou žiješ stejně jako my, máme pro tebe nabídku, jak využít volný čas, hudebně vyrůst a užít si spoustu zážitků s podobně naladěnou partou muzikantů,“ nabízí příležitost orchestr.

Vybraní zájemci si zahrají na deseti až dvanácti koncertech ročně, budou se moci zúčastnit řady kolektivních akcí, jako jsou soustředění, sportovní utkání a jiné společenské události. Těleso se také s chutí účastní zahraničních soutěží a festivalů, což je skvělá příležitost, jak spojit své hudební vzdělávání s poznáváním cizích zemí.

 

001

 

Od zájemců se očekává pravidelná účast na sobotních zkouškách, koncertech a individuální příprava. „Na věku nezáleží, v NoFi potkáš studenty i rodiče, které spojuje láska k symfonické hudbě. Pokud i ty hraješ, abys žil, kontaktuj nás na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,“ uzavírá svou pozvánku vedení orchestru.

 

Foto: Fb - Novoměstská filharmonie

*KlasikaPlus.cz

-- redakce --

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.