Dvacátý první ročník předávání Výročních cen OSA se uskutečnil ve středu 10. června na scéně pražské Archy+. Ocenění byli přední domácí hudební skladatelé a textaři v rámci populární a klasické hudby. Sošku z dílny Milana Caise pro nejúspěšnějšího skladatele v oblasti vážné hudby si odnesli Kryštof Marek a Pavel Šabacký, cenu za propagaci a šíření české hudby…
6 minut čtení Číst dál…