Ostravské divadlo ruší představení na tento týden
Národní divadlo moravskoslezské ruší všechna představení v Divadlech Antonína Dvořáka a Jiřího Myrona. Dnes se to týká muzikálu Děj se co děj a opery Škola žárlivých, do konce týdne pak ještě muzikálů Edith a Marléne a West Side Story, zítřejší veřejné generálky komedie Revizor ani její premiéry a první reprízy. NDM zatím neruší tři představení v tomto týdnu naplánovaná v komorním Divadle „12“, kde je kapacita 60 diváků, rozhodnutí se ale může změnit. Diváci mají zatím možnost vracet vstupenky koupena pouze na představení konaná v tomto týdnu. E-vstupenky je možné spolu s potvrzením o zaplacení poslat mailem a divadlo pošle peníze zpět na účet. Osobně zakoupené vstupenky pak vrací v místech zakoupení. Další informace bude NDM zveřejňovat na svém webu a Facebooku.
Příspěvky redakce
- BelcantoLab Simony Šaturové počtvrté, tentokrát v Bratislavě
- Cappella Mariana v Gentu se staropražskými písněmi
- Pohostinní Barokní draci… S mladým ansámblem vystoupí Indi Stivín a Yue Qian
- Bočková a Kfelíř společně do Francie
- O post rektora JAMU se ucházejí dva kandidáti
Více z této rubriky
- O post rektora JAMU se ucházejí dva kandidáti
- Antoine Thevoz vítězem violového ročníku Beethovenova Hradce
- Lukáš Bátor vítězem celostátní skladatelské soutěže. Zaujal skladbou na text Pavla Šruta
- Sbory Kajetán a Malý Kajetán uspěly v Krakově a míří na světový šampionát do Tokia
- Skladatelskou soutěž Generace ovládl Jaakko Kilpeläinen
- Titul absolutního vítěze Prague Junior Note 2026 si rozdělili čtyři mladí klavíristé
- Hornista Jan Vobořil ml. uspěl na soutěži v Markneukirchenu
- Národní divadlo Brno rozšiřuje program pro podporu vzniku nových inscenací
- Jan Málek (1938–2026)
- Ceny OSA za rok 2025 pro Koženou, Srnku, Temla či Ebena