Mimořádný benefiční koncert na obnovu katedrály Notre-Dame v Paříži, který na úterý uspořádají přední české orchestry, se přesouvá do Dvořákovy síně Rudolfina. Původně se měl konat v pražské katedrále sv. Víta, tam se ho ale z technických důvodů přes veškerou snahu a obrovské nasazení všech zúčastněných institucí nepodařilo v takto krátkém čase uspořádat. V úterý 23. dubna vystoupí společně Česká filharmonie…
2 minuty čtení Číst dál…