Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK se sotva vrátil z turné po Japonsku a už odtamtud přišla nabídka na další turné, pozvánka je na leden 2022. Pražští symfonikové se do Japonska vracejí opakovaně a pokaždé za sebou zanechávají spokojené publikum. Letos v lednu tam se svým šéfdirigentem Pietari Inkinenem a se sólisty Daišinen Kašimotem, koncertním mistrem Berlínských filharmoniků, a s…
2 minuty čtení Číst dál…