Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK pořádá k šedesátinám argentinského tenoristy, dirigenta, skladatele a režiséra Josého Cury dva koncerty. Jubilant, který byl v letech 2015 až 2018 rezidenčním umělcem Pražských symfoniků, vystoupí v úterý a ve čtvrtek 13. a 15. prosince ve scénách z Verdiho oper Otello, Aida a Nabucco a představí v české premiéře dvě vlastní nové kompozice…
2 minuty čtení Číst dál…