Dům hudby, který prošel rekonstrukcí, představí Komorní filharmonie Pardubice a tamní Konzervatoř při Dnu otevřených dveří ve středu 19. 8. od dvou do pěti odpoledne. Veřejnost si může prohlédnout prostory společenské části. V Sukově síni při té příležitosti zahraje komorní soubor vedený trumpetistou orchestru Michalem Chmelařem, a to hudbu z nového projektu Svět…
1 minuta čtení Číst dál…