Akademie MenART a tým sbírky Muzikanti na volné noze uspořádají 6. července v pražském Klementinu koncert, na který osobně pozvou donátory. Bylo jich na čtyři sta a vybralo se přes 1,3 milionu korun. Během dvou měsíců se tak podařilo podpořit 123 hudebníků, které existenčně postihla vládní opatření přijatá proti šíření pandemie. Sbírku…
2 minuty čtení Číst dál…