Český filharmonický sbor Brno se chystá do Rakouska. S tělesem Tonkünstler Orchestra, který sídlí ve Vídni a v Sankt Pölten, vystoupí právě v těchto dvou městech, a to v rozmezí 15. a 18. května, přičemž 16. května se se stejným brucknerovským repertoárem uskuteční ještě jedno vystoupení v Grafeneggu. Diriguje Yutaka Sado. Hudba Antona Brucknera patří k tomu, co má…
2 minuty čtení Číst dál…