Pražský filharmonický sbor dnes oslaví 100 let republiky v Carnegie Hall – vystoupí s Českou filharmonií a pod taktovkou Semjona Byčkova v druhé symfonii „Vzkříšení“ Gustava Mahlera. Sólových partů se ujmou Christiane Karg a Elisabeth Kulman. Sbor pak čeká Moskva, a to nejen letos. Ještě teď na konci října tam vystoupí ve Velkém sále Domu hudby v Moskvě v Janáčkově…
1 minuta čtení Číst dál…