Slavnostní koncert ke stému výročí republiky chystá Moravské divadlo v Olomouci na předvečer státního svátku, 27. října. Zazní výběr z děl Antonína Dvořáka a Bedřicha Smetany a Eugena Suchoně v podání sólistů a sboru opery a operety a za doprovodu orchestru divadla. Podobný koncert se konal už v dubnu a pro velký úspěch se ho divadlo rozhodlo opakovat. „Pro mě…
2 minuty čtení Číst dál…