sobota, 06 březen 2021 07:46

Taneční Konzervatoř Duncan Centre hledá ředitele či ředitelku

Autor:

Rada hlavního města Prahy vyhlásila konkurzní řízení na funkci ředitele nebo ředitelky taneční Konzervatoře Duncan Centre. Předpoklady pro výkon činnosti jsou odborná kvalifikace dle zákona o pedagogických pracovnících, stejně tak příslušná praxe, plná svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost a znalost českého jazyka.

 

4000

 

Požadavky pro výkon činnosti jsou pedagogické aspekty práce na pozici ředitele či ředitelky školy, pedagogická koncepce odpovídající vzdělávání na konzervatoři, představa uchazeče o vedení pedagogického sboru, znalosti v oblasti trendů ve výchově a vzdělávání a schopnost koncepční práce v oblasti školství, výchovy a vzdělávání. Dále pak znalost školských právních předpisů a školské problematiky a zákoníku práce, základní ekonomické znalosti a organizační a řídicí schopnosti.

Uchazeči musejí předložit koncepci dalšího rozvoje školy v rozsahu maximálně pěti stran strojopisu, která bude zveřejněna v anonymizované podobě na portálu školství, tedy na webové adrese http://skoly.praha-mesto.cz, a na webu školy, v období po prvním jednání konkurzní komise do jednoho měsíce od jmenování ředitele nebo ředitelky příspěvkové organizace.

 

4001

 

Přihlášky s náležitými doklady včetně příloh v uzavřené obálce s přesným označením „KONKURS – Konzervatoř Duncan Centre“ a „NEOTVÍRAT“ musí být doručeny do 26. března do podatelny zřizovatele, na adresu Magistrátu hlavního města Prahy, Odbor školství, mládeže a sportu, Jungmannova 35/29, 110 00 Praha 1. Detailní informace zájemci najdou zde.

 

Foto: Vojtěch Brtnický

*KlasikaPlus.cz

-- redakce --

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.