V měsíci dubnu dá Severočeská filharmonie Teplice příležitost mladým, swingujícím, cizozemským, etablovaným i dalším umělcům. KlasikaPlus.cz přináší přehled kulturní nabídky severočeského orchestru ve čtvrté dvanáctině roku. Severočeská filharmonie v měsíci dubnu nejdříve vystoupí pod taktovkou svého čestného šéfdirigenta Charlese Olivieri-Munroea. Na programu budou díla ruských tvůrců Rachmaninova a Čajkovského. Od prvého zmíněného v teplickém Domě…
3 minuty čtení Číst dál…